Karmy Nature

Dieta prosto z Natury - najlepsza dla psów

Recepturę karmy Nature skomponowaliśmy tak, by w pełni odpowiadała potrzebom naszych czworonożnych przyjaciół. Nazwaliśmy ją Nature, gdyż to najlepiej odzwierciedla naszą filozofię i jej naturalny skład.
Karmy Nature zapewniają kompletną, zbilansowaną dietę psa. Zawsze przygotowujemy je z najwyższej jakości naturalnych składników, które nie alergizują psów. Karma Nature jest zdrowa, smaczna i lekkostrawna, pomaga Twojemu psu cieszyć się zdrowiem i być szczęśliwym. Psy są̨ z natury mięsożerne, jednak powinny korzystać́ ze zróżnicowanej diety. To my, ich opiekunowie, musimy dla ich dobra zadbać́ o jakość, skład i odpowiednie dawkowanie karmy.

 

Karma Nature jest hypoalergiczna

Alergeny mogą spowodować u psów choroby skóry, dolegliwości żołądkowe i nadwrażliwości na niektóre pokarmy.

Hipoalergiczna dieta poprawia trawienie i zapobiega powstawaniu innych typów dolegliwości. Jest bezpieczna dla naszego psa.

Karma Nature nie zawiera żadnych zbóż

Kukurydza, pszenica, jęczmień i inne zboża mogą bardzo źle wpływać na zdrowie Twojego psa. Często to one są czynnikami wywołującymi choroby i alergie. My używamy tylko owoców i warzyw, które zapewniają lekkostrawne węglowodany posiadające odpowiedni współczynnik glikemiczny, a także są najlepszym naturalnym źródłem witamin i minerałów.

Karma Nature jest naturalna

Bez konserwantów, bez barwników i sztucznych dodatków. Powrót do źródła zdrowej diety, do tego, co jest naturalne. Ile razy Ty się zastanawiałeś co jeść, a czego nie, co jest zdrowe, a co może szkodzić. Twój pies nie ma wpływu na to co mu dasz do jedzenia, ufa Ci w 100%, nie zawiedź go!!! Daj psu naturalną zdrową karmę Nature.

Karma Nature jest holistyczna

Jako właściciele psów jesteśmy odpowiedzialni za ich dobrą kondycję, zapewniając im zdrowy styl życia i właściwą dietę. Nature nie zawiera syntetycznych dodatków, które są powszechnie stosowane jako składniki paszy dla zwierząt.