Nasze psy to nasza pasja i inspiracja

 

Wszystko się zaczęło od nich. Cały nasz zespół to miłośnicy psów i ich posiadacze. To one nas inspirują do wyszukiwania i oferowania takich produktów, które będą dla nich zdrowe i smaczne. Sami zwracamy uwagę na to co jemy i przywiązujemy dużą wagę do tego, co jedzą nasze psy.

 

Stad też wzięła się nazwa naszego sklepu – Skład Karmy – czytajmy składy karm, przysmaków, które dajemy naszym psom i kotom. Jak nasze zwierzaki będą w dobrej kondycji i szczęśliwe, to i my będziemy.

Zatrudniając nowych pracowników najważniejszą rzeczą jakiej szukamy jest to czy przyjemnie będzie nam się ze sobą współpracowało. W rezultacie mamy bardzo zgrany i przyjazny zespół. Wpływa to na relacje wewnątrz firmy jak i na relacje z naszymi klientami. Jedną z zalet pracy w małej firmie, w przeciwieństwie do wielkich korporacji, jest to, że możemy sami tworzyć kulturę organizacyjną oraz zbiór wartości, które wspólnie wyznajemy.

Ponadto jesteśmy miłośnikami psów – jest to wpisane w naszą pracę. 

Naturalność
Wszystkie nasze produkty są wykonane z naturalnych składników, przy użyciu w pełni identyfikowalnych surowców. Jest to podstawa naszej strategii dotyczącej produkcji żywności dla zwierząt. Zero konserwantów, zero dodatków, zero zbędnych środków zwiększających objętość, zero barwników.

W naszą pracę wkładamy mnóstwo pasji i autentyczności, dlatego oczywiste jest to, że wierzymy, że nasze produkty są bardzo dobre. Można sprzedawać tandetne produkty, ale o wiele łatwiej i przyjemniej jest sprzedawać dobre produkty, dlatego też wszyscy jesteśmy szczęściarzami, że pracujemy w tej firmie.