Nasze psy

Nasze psy to nasza pasja i inspiracja

 

Wszystko się zaczęło od nich. Cały nasz zespół to miłośnicy psów i ich posiadacze. To one nas inspirują do wyszukiwania i oferowania takich produktów, które będą dla nich zdrowe i smaczne. Sami zwracamy uwagę na to co jemy i przywiązujemy dużą wagę do tego, co jedzą nasze psy.

 

Stad też wzięła się nazwa naszego sklepu – Skład Karmy – czytajmy składy karm, przysmaków, które dajemy naszym psom i kotom. Jak nasze zwierzaki będą w dobrej kondycji i szczęśliwe, to i my będziemy.

 

A oto nasz psy.

 

Olli – wyżeł węgierski

pies-olli

Od Ollego wszystko się zaczęło. Szukaliśmy dla niego karmy wysokiej jakości, która dostarczy wszystkich potrzebnych wartości odżywczych oraz da energię i będzie chronić stawy, co jest ważne u tak żywiołowych psów myśliwskich. Wypróbowaliśmy wiele różnych karm, aż w końcu trafiliśmy na mało znaną wtedy na rynku polskim karmę Fish4Dogs, która okazała się „strzałem w dziesiątkę”.

Olli jest psem żywiołowym, świetnie się odnajduje na łąkach, gdzie tropi kuropatwy i bażanty. W domu to pies kanapowy, najchętniej zakopuje się w poduszki i zasypia. Jest bardzo delikatny dla dzieci i rodzinny.

 

Piros – wyżeł niemiecki szorstkowłosy

pies-piros

Piros jest uroczą znajdą. Błąkał się długo, był wychudzony, jak do nas trafił. Zaczęliśmy go karmić karmą Nature, która jest kaloryczna, hypoalergiczna, bez zbożowa, naturalna i holistyczna. Szybko przybrał na wadze i nabrał wigoru. Okazał się wspaniałym, wdzięcznym psem, kochającym ludzi. Ma świetny instynkt myśliwski. Uwielbia biegać po łąkach i lasach. Jest wyśmienitym tropicielem, a w domu przylepą, nie odstępuje nas na krok. Jest teraz szczęśliwy, ma swój dom i ludzi, którzy go kochają.

 

 

Zoja – dog niemiecki

 pies-zoja

Zoja jak typowy dog niemiecki ma jeden główny cel w życiu - być najbliżej swojego człowieka jak to tylko możliwe. Nie ważne gdzie, ważne żeby razem, choć oczywiście jak każdy dog preferuje kanapę. Drugą i odwzajemnioną miłością Zoji jest jej młodszy brat cioteczny Peper, z którym spędza większość codziennych spacerów, gdzie razem szaleją na podwarszawskich łąkach i nadwiślańskich plażach.

Dogi to rasa o wyjątkowo wrażliwym przewodzie pokarmowym, ze szczególną predyspozycją do rozszerzeń i skrętów żołądka. To skłoniło nas do zainteresowania się angielską karmą Eden, która ma fantastyczny skład i jest oparta o “Dietę Ancestralną”, czyli naturalną, holistyczną, pierwotną dietę przodków - wilków.

 

 

Peper - dog niemiecki, młodszy brat cioteczny Zoji 

 pies-peper

Jak typowy łaciaty samiec, jest hmm… lekko zwariowany. Kocha wściekać się z Zojką, miętolić maskotki, nosić w paszczy kocyki i ubrania. Namiętnie ogląda telewizję, zwłaszcza „Szpital” i „Ukrytą Prawdę” oraz podsłuchuje rozmowy telefoniczne. Jest rozpuszczony do granic możliwości i dobrze mu z tym.