Przysmaki dla kota

Przysmaki dla kota hipoalergiczne w Skład Karmy

Przysmaki dla kota to także jedzenie. Trzeba o tym pamiętać. Powinny być one zdrowym uzupełnieniem diety, a także ciekawym jej urozmaiceniem. Nasze naturalne smakołyki dla kota wspierają stawy, czyszczą kamień nazębny, odświeżają oddech i wspierają układ pokarmowy kota.

Rodzaje przysmaków dla kotów

Przed zakupem przysmaków dla kotów przeczytaj najpierw ich skład. Nie kieruj się przy wyborze przysmaków jedynie ładnym wyglądem przysmaków czy opakowania. Zapewnij swojemu kotu przysmaki, które dostarczą mu zdrowych wartości odżywczych, a nie tylko pustych kalorii.

Mogą być przysmaki na:

  • odstresowanie – np. po wizycie u lekarza. Idealnie nadadzą się do tego patyczki matatabi
  • stawy – zawierają glukozaminę i chondroitynę, które wspomagają zdrowe stawy
  • kamień nazębny u kota – pielęgnują zęby kota, zapobiegają osadzaniu się kamienia nazębnego, odświeżają oddech
  • przewód pokarmowy – zawierają prebiotyki, które wspierają przewód pokarmowy

Kot powinien jeść często, ale małe porcje. Tak jest zbudowany jego przewód pokarmowy, który nie magazynuje pokarmu, tylko trawi wszystko od razu. Dlatego przysmaki są dobrym sposobem na zaspokojenie głodu kota.

Smakołyki dla kota to także świetny sposób na motywowanie go w czasie nauki. Za dobrze wykonaną komendę nagroda się należy!

Koty uwielbiają się bawić. To zwierzęta łowne, więc możesz sprawić radość kotu i ukryć mu przysmaki w różnych miejscach. Ta zabawa z pewnością mu się spodoba, bo kot lubi polować na smakołyki. Gdy odnajdzie przysmak, będzie z siebie dumny, a przy okazji zje coś pysznego i zdrowego, i zaspokoi swój głód.

Jakie zdrowe przysmaki dla kota?

  • naturalne – nie zawierają sztucznych dodatków i konserwantów
  • przejrzysty skład – im prostszy skład, tym lepiej, unikaj wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego
  • bez cukrów – cukry uzależniają kota
pokaż więcejzwiń