Suplementy diety dla kota

Suplementy dla kota

Suplementy dla kota wspierają organizm Twojego kota w czasie zwiększonego wysiłku czy rozwoju. Wzmacniają go, uzupełniają braki witamin i składników mineralnych, pomagają w walce z różnego rodzaju schorzeniami. Wzbogacają dietę Twojego kota o cenne składniki, których może być za mało w spożywanych przez niego posiłkach.

Witaminy dla kotów to niezbędne uzupełnienie codziennego żywienia i bardzo skuteczna broń w walce z takimi kocimi problemami jak wypadająca sierść, zły stan skóry, problem ze stawami czy stany zapalne. Witaminy dla kota warto stosować nie tylko jako lek, ale przede wszystkim jako środek zapobiegający potencjalnym problemom zdrowotnym.

Nasz sklep Skład Karmy oferuje najlepiej wyselekcjonowane suplementy dla kotów marki godnej zaufania – Fish4Dogs. Ich forma jest łatwo przyswajalna dla Twojego pupila, zwłaszcza jeśli chodzi o witaminy dla kota w płynie. Ich sposób podania jest szybki i bezproblemowy. Wystarczy wymieszać kilka kropel z codzienną karmą, którą podajesz swojemu zwierzęciu. Tego typu preparaty witaminowe dla kotów posiadają smakowite aromaty specjalnie dopasowane do kocich podniebień, dzięki czemu Twój zwierzak łatwo przyswoi niezbędne wartości odżywcze.

Jak odpowiednio dobrać witaminy dla swojego kota?

Odpowiednio dopasowane suplementy diety dla kota opierają się na wcześniejszej analizie składu, prawidłowym dawkowaniu i zaufanej marce. W naszym sklepie znajdziesz tylko bezpieczne suplementy dla kotów, których skład oparty jest na naturalnych, nienasyconych kwasach Omega-3. Tego typu witaminy i minerały dla kota odpowiednie są dla każdego wieku i rasy. Ich dawkowanie należy dobrać do indywidualnych potrzeb, wieku oraz wielkości kotka.

Jakie korzyści niosą ze sobą kocie suplementy?

Witaminy dla kotów łagodzą świąd skóry, wspomagają pracę serca i całego układu krążenia, pomagają w utrzymaniu zdrowej kondycji sierści, wpływają na prawidłową elastyczność stawów i sprawną pracę układu nerwowego. Co ważne, posiadają również działanie przeciwzapalne. Są również skuteczne w profilaktyce przeciwnowotworowej oraz przeciwdziałają stanom alergicznym. Ich codzienne stosowanie przyczyni się do dobrego samopoczucia i stanu zdrowia Twojego kota.

Czy suplementy dla kotów są bezpieczne?

Zdecydowanie tak! Są to witaminy bez żadnych zbędnych dodatków w postaci wypełniaczy i chemii. Oferujemy Państwu suplementy, które oparte są na naturalnych składnikach, np. w postaci oleju z łososia. Warto więc wzbogacić codzienne menu naszych zwierzaków o witaminy dostępne w naszej ofercie.

Kiedy suplementować kota?

Podstawą żywienia kota jest karma, jaką podajesz. Jeśli jest ona dobrze zbilansowana, ma zdrowe składniki, dużą zawartość mięsa, kot raczej nie będzie potrzebował dodatkowego wsparcia. Jeśli kot je karmę słabej jakości lub samemu się przygotowuje jedzenie w domu dla kota, wtedy należy je dodatkowo wzbogacić.

Suplementy wspomagają określone funkcje organizmu Twojego kota. By Twój kot czuł się jeszcze lepiej.

Kot także potrzebuje dodatkowego wsparcia ze względu na:

  • wiek kota / faza rozwoju. W przypadku kociąt, które szybko rosną oraz w przypadku starych kotów, których stawy są w gorszej kondycji.
  • schorzenia, jak np. problemy ze stawami, trawieniem, sierścią czy skórą
  • ciąża

Szukajcie suplementów naturalnych, które pomogą utrzymać Twojego kota w zdrowiu i dobrej kondycji przez wiele lat.

Jeśli Twój kot ma problemy ze stawami, sierścią lub skórą polecamy Olej z Łososia.  Jest on tłoczony na zimno i bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3. Kwasy te mają wspaniały wpływ na organizm kota. Wspomagają jego serce i układ krwionośny, pracę mózgu, a także układu nerwowego. Mają zbawienny wpływ na skórę i sierść. Dzięki nim sierść jest miękka i błyszcząca. Nie wypada nadmiernie. Łagodzi swędzenie skóry i zapewnia jej dobry stan. Oprócz tego nadaje elastyczność stawom i łagodzi bóle stawów. Działa także przeciw-nowotworowo.

pokaż więcejzwiń