Suplementy diety dla kota

Suplementy dla kota

Suplementy dla kota wspierają organizm Twojego kota w czasie zwiększonego wysiłku czy rozwoju. Wzmacniają go, uzupełniają braki witamin i składników mineralnych, pomagają w walce z różnego rodzaju schorzeniami. Wzbogacają dietę Twojego kota o cenne składniki, których może być za mało w spożywanych przez niego posiłkach.

Polecamy Olej z Łososia bogaty w kwasy Omega 3.

Kiedy suplementować kota?

Podstawą żywienia kota jest karma, jaką podajesz. Jeśli jest ona dobrze zbilansowana, ma zdrowe składniki, dużą zawartość mięsa, kot raczej nie będzie potrzebował dodatkowego wsparcia. Jeśli kot je karmę słabej jakości lub samemu się przygotowuje jedzenie w domu dla kota, wtedy należy je dodatkowo wzbogacić.

Suplementy wspomagają określone funkcje organizmu Twojego kota. By Twój kot czuł się jeszcze lepiej.

Kot także potrzebuje dodatkowego wsparcia ze względu na:

  • wiek kota / faza rozwoju. W przypadku kociąt, które szybko rosną oraz w przypadku starych kotów, których stawy są w gorszej kondycji.
  • schorzenia, jak np. problemy ze stawami, trawieniem, sierścią czy skórą
  • ciąża

Szukajcie suplementów naturalnych, które pomogą utrzymać Twojego kota w zdrowiu i dobrej kondycji przez wiele lat.

Jeśli Twój kot ma problemy ze stawami, sierścią lub skórą polecamy Olej z Łososia.  Jest on tłoczony na zimno i bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3. Kwasy te mają wspaniały wpływ na organizm kota. Wspomagają jego serce i układ krwionośny, pracę mózgu, a także układu nerwowego. Mają zbawienny wpływ na skórę i sierść. Dzięki nim sierść jest miękka i błyszcząca. Nie wypada nadmiernie. Łagodzi swędzenie skóry i zapewnia jej dobry stan. Oprócz tego nadaje elastyczność stawom i łagodzi bóle stawów. Działa także przeciw-nowotworowo.

pokaż więcejzwiń