Przysmaki treningowe

Przysmaki dla psa treningowe

Przysmaki dla psa treningowe są idealne na spacer, trening, a także tresurę. Trudno sobie wyobrazić trening lub szkolenie psa bez przysmaków, na które pies czeka po wykonaniu polecenia.

Jakie powinny być przysmaki treningowe dla psa?

Przysmaki dla psa treningowe muszą być:

  • zdrowe – zawsze zwracaj uwagę na skład przysmaków, to także jest jedzenie
  • poręczne – wygodne do podawania
  • małe – bo często ich używamy
  • smaczne – by pies czekał na nie po wykonaniu komendy
  • poprawiające koncentrację
  • wzmagające zapał do treningów

Dla kogo przysmaki treningowe?

Tak na prawdę dla każdego, kto ma psa i lubi spędzać z nim czas. Jak idziesz na spacer z psem i uczysz go posłuszeństwa, musisz mieć jakąś nagrodę za wykonanie polecenia. W domu, gdy uczysz komend swojego psa, w nagrodę przyda się smakołyk.

Przysmaki treningowe w szczególności przydadzą się osobom uprawiającym psie sporty, gdzie pies intensywnie trenuje, musi wykonać szereg komend, a także trzeba go zachęcić do wykonania zadań.

Wielu psich sportowców karmi naszymi karmami swoje psy, a także używa naszych smakołyków i suplementów diety. Między innymi Joanna Hewelt – mistrzyni Obedience i Marek Rogalski-Janc – mistrz psich zaprzęgów. Psy sportowe wymagają specjalnej diety, o czym możesz przeczytać na stronach Ambasadorzy.

Dla osób uprawiających sport ze swoim psem mamy Sport Club, w którym zrzeszamy psich sportowców. Będąc członkiem masz dostęp do lepszych cen naszych produktów, a także specjalnych ofert. Zachęcamy Cię do przyłączenia się do nas! Napisz, e: sportclub@skladkarmy.pl.

Psy z reguły mają ogromny zapał do nauki i lubią wyzwania. Jeśli jesteś cierpliwy i konsekwentny, nauczysz psa wielu rzeczy.

pokaż więcejzwiń