Karma półwilgotna dla psa

Karma półwilgotna dla psa miękka i delikatna

Karma półwilgotna dla psa to świetna alternatywa dla tych psów, które mają problem z gryzieniem karmy, a także dla tych, które mają słabsze zęby. Idealna miękka karma dla psa seniora i psa wybrednego.

Czy wybrać karmę suchą, czy półwilgotną dla swojego psa?

To zależy od preferencji Twojego psa, od tego co lubi. Ponieważ jest to półmiękka karma dla psa będzie dobra dla seniorów, których zęby już nie są tak mocne. Ze względu na swoją miękkość, łatwo ją pogryźć. Stare zęby pas są już pościerane, ukruszone, delikatne, a dziąsła nadwrażliwe, często krwawią. Gryząc karmę półwilgotną zęby nie ścierają się, a dziąsła nie podrażniają.

Masz niejadka w domu? Często karma półwilgotna bardziej psu smakuje, ponieważ jest bardziej aromatyczna, bardziej wilgotna, taka karma półmokra dla psa.

Karma sucha ma tę zaletę, że pomaga ścierać kamień nazębny. Przy gryzieniu twardych granulek pies czyści sobie zęby i ćwiczy szczękę.

Zalety karmy półwilgotnej

Karma półwilgotna jest miękka i delikatna. Zawiera 60% mięsa z Owocami, Warzywami, Witaminami i Minerałami. Jest to karma hipoalergiczna, bez zboża, glutenu, a także białych ziemniaków. Bogata w kwasy Omega 3 i 6. Dla zdrowia stawów, oprócz kwasów Omega zawiera glukozaminę, chondroitynę i MSM. Wspiera układ moczowy Twojego poprzez żurawinę, a dla lepszego trawienia ma prebiotyki. Naturalna i holistyczna karma będzie w sam raz dla Twojego psa i wpłynie także pozytywnie na jego zdrowie.

W sklepie Skład Karmy zajdziecie także inne karmy dla swojego psa najlepszych marek: Fish4Dogs, Eden, Celtic, Ziwi Peak i Nature.

pokaż więcejzwiń