Karma sucha dla psa

Karma sucha dla psa hipoalergiczna

Karma sucha dla psa to podstawowy posiłek psa. W sklepie z karmą dla psa Skład Karmy zajdziecie karmy dla psa z dużą zawartością mięsa: Fish4Dogs, Eden, Celtic, Ziwi Peak i Nature.

Jaka jest najlepsza karma sucha dla psa?

Najlepszą karmą dla Twojego psa będzie karma zdrowa. A co to znaczy? Według naszych dietetyków i ekspertów od spraw żywienia zdrowa karma dla psa to karma dla psa z dużą zawartością mięsa, czyli:

  • Ma świeże mięso wysokiej jakości, które jest najlepiej przyswajalne przez organizm psa.
  • Mięso jest pierwszym składnikiem karmy, czyli jest go w niej najwięcej ze wszystkich innych składników.
  • Ma delikatne węglowodany, czyli nie zboża. Zamiast zbóż np. ziemniaki czy bataty. Zboża są ciężkostrawne i są częstą przyczyną alergii pokarmowych.
  • Nie zawiera powszechnych alergenów: kukurydzy, pszenicy, jęczmienia i innych zbóż, które mogą bardzo źle wpływać na zdrowie Twojego psa. Często to one są czynnikami wywołującymi choroby, a także alergie.
  • Nie zawiera sztucznych dodatków, konserwantów, barwników, wypełniaczy, ulepszaczy smaku, a także zapachu oraz cukru.

Jak dobrać karmę suchą dla mojego psa?

Musisz ją dostosować do wieku, rasy i specjalnych potrzeb swojego psa. Wybierz dla:

karma sucha dla szczeniaka – jest tak opracowana, by zapewnić szczeniakowi prawidłowy wzrost i odżywanie. Jest to bardzo ważne w pierwszych miesiącach jego życia, które są bardzo ważne.

karma sucha dla psów dorosłych – odpowiednio zbilansowana, by zapewnić wszystkie niezbędne składniki odżywcze, białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, a także minerały.

karma sucha dla psa seniora – ma mniej kalorii i zbilansowany indeks glikemiczny, by pies nie przytył.

na specjalne potrzeby – by wesprzeć Twojego psa w jego problemach zdrowotnych, wybierz: karma dla psa na stawy, karma dla psa z nadwagą, karma dla psa z chorą trzustką, karma dla psa z cukrzycą.

pokaż więcejzwiń