Przysmaki różnorodne

Przysmaki dla psa

Przysmaki dla psa to ważny element w diecie. Dlatego musisz zwracać uwagę na ich skład. By były zdrowe i odpowiednio dopasowane do potrzeb Twojego psa.

W sklepie Skład Karmy znajdziesz zdrowe smakołyki dla psa najlepszych marek: Fish4Dogs, Eden, a także Prosciutto Bone – kości z szynki parmeńskiej.

Przysmaki dla psa – ważny element diety

Smaczki to nagroda dla psa. To je motywuje do odpowiednich zachowań. Przysmaki to podstawowy i najszybszy sposób na nauczenie psa tego, czego chcesz.

Ponieważ dajemy przysmaki psu nawet kilka razy dziennie, oprócz karmy, dlatego tak ważny jest ich skład. Nie mogą one źle wpływać na zdrowie psa, na jego wagę, a także apetyt. Mają służyć wychowaniu, przyjemności i zająć psa na jakiś czas. To jest szczególnie ważne, gdy wychodzisz z domu, a pies zostaje sam. By nie miał szalonych pomysłów najlepiej zostaw mu przysmak, który zajmie go na długo. Tak samo ma się sprawa ze szczeniakami. Szczeniaki mają dużo energii i jak się nudzą, zaczynają robić głupoty. Dla nich też warto mieć przysmak, którym się zajmą na dłużej.

Godne uwagi jest także to, że smakołyki mogą wspierać zdrowie. Być taką małą cegiełką do dobrej kondycji psa. W naszym sklepie internetowy Skład Karmy znajdziecie przysmaki:

  • na zęby – idealne, jeśli twój pies ma problem z kamieniem nazębnym, brzydkim oddechem
  • niskokaloryczne – idealne, jeśli borykasz się z nadwaga swojego psa lub nie chcesz go przekarmić
  • treningowe – idealne na spacery i szkolenia
  • liofilizowane – wyjątkowe smakołyki, które zachowują swój aromat, smak i wszelkie składniki odżywcze dzięki procesowi liofilizacji
  • różnorodne – cała gama zdrowych przysmaków dawanych z miłości
pokaż więcejzwiń