Przysmaki na stawy

Przysmaki dla kota na stawy hipoalergiczne w Skład Karmy

Przysmaki dla kota na stawy mają za zadanie wpierać jego układ kostny i utrzymywać stawy w zdrowiu oraz dobrej kondycji. Nasze przysmaki zawierają glukozaminę.

Jeśli twój pies ma bóle stawów, zwyrodniałe stawy, jest otyły lub stary, to oprócz podstawowego jedzenia trzeba go wspierać suplementami. Także warto pomysleć o przysmakach, które wpierają zbolałe stawy. Dobrym wyborem są przysmaki z glukozaminą. Ponieważ w trakcie wzmożonego wysiłku, wtedy, gdy stawy są bardziej obciążone, przy nadwadze lub otyłości oraz w podeszłym wieku organizm psa produkuje mniej glukozaminy, niż jest zapotrzebowanie. Gdy jest jej za mało, stawy nie pracują właściwie.

Glukozamina dobra na stawy

Glukozamina to składnik chrząstki i płynu maziowego, który otacza powierzchnie stawowe. Ma więc korzystny wpływ na kondycję stawów.

Jeśli Twój kot ma zmiany zwyrodnieniowe w stawach trzeba wzmocnić i odbudować substancje podstawowe chrząstki. Także zahamować proces zapalny i ból w stawach. Dobierając kotu odpowiednią dietę możesz go także wspomóc przysmakami i połączyć przyjemne z pożytecznym.  Polecamy nasze przysmaki dla kota na stawy, które zawierają 70% suszonego powietrzem mięsa, bataty  oraz mieszankę składników, które wspierają właśnie stawy. Oprócz tego wspierają także układ pokarmowy, zęby i zapewniają świeży oddech. Są w postaci pasków, które bardzo łatwo połamać na mniejsze kawałki.

Dieta dla psów z chorymi stawami

Pies który ma chore stawy powinien być na odpowiedniej diecie, bogatej w kwasy tłuszczowe Omega 3, wspomaganej glukozamina, chondroityną, MSM. Pies taki powinien mieć regularny ruch, by wzmacniać mięśnie, ale nie bardzo forsujący, żeby za bardzo nie obciążać stawów.

pokaż więcejzwiń
Nie znaleziono produktów, których szukasz.