Psy

Psy – karmy hipoalergiczne

Psy – to dla nich musisz dopasować odpowiednią, a także zdrową karmę. W sklepie z karmą dla psa Skład Karmy znajdziesz karmy dla psa zdrowe: karmy suche, karmy półwilgotne, karmy mokre, przysmaki dla psa i suplementy diety.

Znajdziecie tu karmy dla psa najlepsze: Fish4Dogs, Eden, Celtic, Ziwi Peak i Nature.

Skład Karmy to najlepszy sklep z karmą dla psa!

Psy, żeby były zdrowe i szczęśliwe potrzebują kilku rzeczy:

  • kochającej rodziny
  • towarzystwa swojej rodziny, a także innych psów
  • zabawy
  • zdrowego żywienia

Zdrowe żywienie to nie tylko karma, ale także przysmaki, o czym często się zapomina. Przysmaki to również jedzenie, dlatego powinny być zdrowe! Nasze przysmaki nie są bezwartościową przekąską.

Zastanawiasz się często, jaką karmę wybrać dla swojego psa?

Czy karmę suchą, czy karmę półwilgotną, a może karmę mokrą? Musisz to dostosować do potrzeb, a także preferencji swojego psa.

Karma sucha dla psa

To najbardziej popularny sposób karmienia psów. Dobrej jakości karma sucha dla psa zawiera wszystkie potrzebne składniki odżywcze: białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały. Dodatkowo pomaga w czyszczeniu kamienia nazębnego. Pies jedząc karmę suchą ściera powstały kamień.

Karma półwilgotna dla psa

Półwilgotna karma dla psa jest miękka i delikatna. Jest idealna dla starszych psów, seniorów, które mają słabsze uzębienie i delikatne dziąsła. Łatwo się ją gryzie.

Karma mokra dla psa

Karma mokra dla psa może być stosowana jako oddzielny posiłek lub dodatek do karmy suchej, aby poprawić jej smakowitość, a także sprawić frajdę. Psy wybredne częściej preferują karmę mokrą, ponieważ jest bardziej aromatyczna.

Jakie przysmaki wybrać dla mojego psa?

Przysmaki mogą być różnorodne i służyć ro rożnych celów. Możesz stosować je jako nagrodę za wykonanie polecenia w trakcie ćwiczeń. Możesz je dawać po prostu z miłości i dla przyjemności psa. Pies dostaje przysmak tak po prostu, żeby było mu miło, a także żeby ogon merdał. Są również przysmaki treningowe. Nie wolno zapomnieć o przysmakach dentystycznych, które odświeżają oddech psa, czyszczą kamień nazębny i utrzymują higienę jamy ustnej.

pokaż więcejzwiń