Karma mokra dla psa

Karma mokra dla psa

Karma mokra dla psa jest dostępna w sklepie z karmą dla psa Skład Karmy. Możesz ją stosować jako samodzielny posiłek lub dodatek do suchej karmy, który poprawi smakowitość i atrakcyjność posiłku. Sprawi, że ogon Twojego psa będzie merdał.

Karmy mokre dla psów są w wielu smakach, a także są dostosowane do etapów życia psa. W sklepie z karmą dla zwierząt Skład Karmy znajdziesz karmy mokre dla:

Karma mokra dla szczeniaka

Bardzo ważne jest, by dieta szczeniaka od samego początku była odpowiednio zbilansowana. Szczeniaki potrzebują więcej białka, kalorii, a także tłuszczy zwierzęcych. To wszystko dlatego, że szczeniak bardzo szybko rośnie w krótkim czasie. Jego kości, szkielet, a także organy wewnętrzne muszą się prawidłowo rozwijać. Jeśli zaniedbamy ten etap rozwoju, będzie się to odbijało czkawką przez resztę jego życia.

Karma mokra dla psa dorosłego

Jeśli chcesz karmić psa dorosłego wyłącznie karmą mokrą, musi być ona pełnoporcjowa, tzn. pełnowartościowa, a także odpowiednio zbilansowana. Musi zawierać wszystkie składniki odżywcze potrzebne do życia psa. Taka karma dla psa to rarytas. Psy je uwielbiają, bo są bardziej aromatyczne, zawierają także więcej mięsa niż karmy suche. Możesz także zdecydować się na dodawanie jej do suchej karmy, by uatrakcyjnić posiłek. Jeśli Twój pies będzie wyłącznie na karmie mokrej, pamiętaj o dbaniu o jego zęby, a także higienę jamy ustnej. Bowiem karma sucha ściera kamień nazębny, karma mokra pozostaje natomiast między zębami i może prowadzić do osadzania się kamienia nazębnego. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów karm mokrych dla psów dorosłych.

Karma dla psa seniora

Karma dla psa seniora jest mniej kaloryczna. Niektórzy psi seniorzy, ze względu na wiek stają się wybredni, a karma mokra jest bardziej aromatyczna. To zachęca psa to zjedzenia posiłku ze smakiem. Liczy się przede wszystkim jego komfort.

Karma dla psów sterylizowanych

Wspiera układ moczowy psa oraz jest mniej kaloryczna, by pies nie przytył.

pokaż więcejzwiń