Rozwój szczeniaków

Zdrowy i prawidłowy rozwój szczeniaka zależy w dużej mierze od składu i ilości podawanego jedzenia

Pierwsze tygodnie i miesiące w życiu Twojego pieska to szczególny okres zarówno dla Ciebie, jak i Twojego małego psa. On całkowicie polega na Tobie, a Ty robisz wszystko, żeby zapewnić mu jak najlepszy start w dorosłe życie. Wiemy, że początki bywają trudne, a Wasza wspólna przygoda dopiero się rozpoczyna.

Prawidłowe żywienie szczeniaków jest jednym z ważniejszych wyzwań stojących przed opiekunem. Fish4Puppies jest idealnym jedzeniem dla Twojego nowego, małego psa.

W trakcie dorastania Twój szczeniak przechodzi wiele znaczących przemian, a w szczególności rozwijają się:

  • stawy i kości
  • mózg i oczy
  • układ pokarmowy

Zdrowy i prawidłowy rozwój szczeniaka zależy w dużej mierze od składu i ilości podawanego jedzenia, dlatego poznanie i zrozumie zasad zdrowego żywienia jest tak ważne.

Fish4Dogs zapewnia Twojemu szczeniakowi najlepszy start.

 

Białko wysokiej jakości

Białko jest kluczowym budulcem mięśni, skóry, sierści jak i organów wewnętrznych. W czasie, gdy szczeniaki rosną, bardzo istotne jest, by opiekun dostarczał swojemu pieskowi odpowiednią ilości wysokiej jakości białka.

Białko ryb jest najlepiej przyswajalnym, trawionym w ponad 90% białkiem zwierzęcym. Świeże, w żaden sposób nieprzetworzone mięso ryb jest zawsze pierwszym (czyli tym, którego jest najwięcej) składnikiem każdej karmy Fish4Dogs. Wszystko to powoduje, że karmy Fish4Dogs posiadają ogromną wartość biologiczną, szczególnie potrzebną młodemu rozwijającemu się psu.

Kwasy Omega-3

Wysoka zawartość kwasów Omega-3 w Fish4Puppies bardzo korzystnie wpływa na rozwój szczeniaków, szczególnie występująca w kwasie Omega-3 frakcja DHA, która odpowiada za prawidłowy rozwój i funkcjonowanie błon komórkowych mózgu.

Coraz więcej wyników badań wskazuje na ogromny wpływ kwasów Omega-3 na rozwój mózgu i oczu. W szczególności odpowiedzialna jest za to frakcja DPA, która znajduje się jedynie w kwasach Omega-3 pochodzenia morskiego.

Wapń i Fosfor

Wapń i Fosfor są ważne dla prawidłowego rozwoju kości i zębów. Stosunek wapnia i fosforu w rybach jest idealnie dopasowany do zapotrzebowania szczeniaków w okresie wzmożonego rozwoju oraz budowy kości. Minerały te, zawarte w rybach, są świetnie przyswajane przez szczenięta.

Chelatowe minerały

Odpowiednia zawartość składników mineralnych jest niezwykle istotna dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Wyjątkowa forma minerałów jakimi są chelaty stosowane w karmach Fish4Dogs zwiększa ich przyswajalność dla organizmu od 3 do 10 razy. Minerały chelatowe są związane z substancją chelującą i uwalniane przez organizm jedynie w razie zapotrzebowania. Jest to bardzo istotne, ponieważ sprawia, że niemożliwe jest ich przedawkowanie.

Trening

Od pierwszych chwil wspólnego życia będziecie uczyli swojego psa wielu nowych ekscytujących go rzeczy. By ci to ułatwić przygotowaliśmy serie wspaniałych przysmaków Fish4Dogs Sea Jerky. Nie ma to jak cudowna nagroda w trakcie, jak i po nauce. Pyszne i niskokaloryczne smakołyki Sea Jerky będą przydatną „pomocą dydaktyczną”, która również pozwoli szczeniakowi zachować czyste i zdrowe zęby. Zrobione zostały one wyłącznie z pieczonej skóry ryby. 

Lekarze weterynarii rekomendują Fish4Dogs, by szczeniaki od pierwszych chwil życia dostawały to co najlepsze.