Sport Club

Sport Club Składu Karmy

Dołącz do nas!

Dla Kogo Sport Club?

Sport Club dla każdego właściciela psa, który:

  • posiada licencję sportową (książeczka psa sportowego), rejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP)
  • ma psa sportowego, regularnie, a także intensywnie trenującego, startującego w zawodach

Jakie karmy dla psów sportowych?

Karmy dla psów intensywnie trenujących powinny być bogate w tłuszcze, białko, a także węglowodany stanowiące źródło energii. Tego typu produkty muszą być wysoko strawne, a także łatwo przyswajalne, a przy tym nie mogą mieć zbyt dużej objętości. W rezultacie podawanie psu sportowemu karmy słabo przyswajalnej lub nisko wydajnej stanowi znaczne obciążenie dla układu pokarmowego psa i jest błędem.

Polecają nas profesjonaliści!

Joanna Hewelt – trzykrotna mistrzyni Polski Obedience oraz Marek Rogalski-Janc – pięciokrotny Mistrz Polski i potrójny Mistrz Świata w psich zaprzęgach karmią swoje psy naszymi karmami, a w czasie treningów używają naszych przysmaków. Stawiają na zdrowe, naturalne i holistyczne jedzenie, które nie podrażnia układu pokarmowego, wspiera stawy i kości, buduje muskulaturę i siłę. Przysmaki także muszą być zdrowe, zachęcać do treningów, a także poprawiać koncentrację.

Promujemy najlepsze standardy zdrowego i prawidłowego żywienia psów sportowych

Przede wszystkim w trosce o psy sportowe, ich zdrowie, dobrą kondycję, jak najlepsze wyniki, a także wyśmienite starty stworzyliśmy Sport Club. Wspieramy psy w czasie ich kariery sportowej, ale również dbamy o to, by po jej zakończeniu cieszyły się nienagannym zdrowiem i dobrą kondycją. Zdrowe, zbilansowane, wysoko strawne, a także łatwo przyswajalne jedzenie zapewni przede wszystkim poprawne funkcjonowanie całego organizmu, zwiększy jego wydolność, a także poprawi wyniki sportowe.

Zapotrzebowanie energetyczne psa sportowego

Oprócz nauczenia psa wykonywania poszczególnych ćwiczeń, trzeba zadbać, by jego organizm był stale w nienagannej kondycji. Zapotrzebowanie energetyczne psa sportowego jest większe o około 1,5 do 2,5 razy w porównaniu do zapotrzebowania bytowego. Dodatkowo, jeśli pies trenuje w zimie to jego zapotrzebowanie energetyczne zwiększa się jeszcze o minimum 50%.

Kontuzje u psów sportowych

Psy sportowe są znacznie bardziej narażone na kontuzje. Ponieważ ich stawy są bardziej obciążone, znacznie częściej mogą występować stany zapalne lub przeciążeniowe. Dlatego dieta jest tak bardzo ważna. W związku z tym karma powinna być przede wszystkim bogata w :

  • siarczany glukozaminy, a także chondroityny (siarczany są najbardziej przyswajalną formą tych substancji). Zarówno glukozamina, jak i chondroityna ma nieoceniony wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu szkieletowego, a także funkcje chrząstek stawowych.
  • Kwasy Omega- 3, ponieważ posiadają naturalne właściwości przeciwzapalne, pomagają złagodzić bóle stawów.

Co zyskasz?

Atrakcyjna oferta tylko dla Klubowiczów!

  • Niższe ceny
  • Pakiety startowe
  • Zdrowe, wysokiej jakości jedzenie
  • Konsultacje ze specjalistami od żywienia
  • Możliwość promocji swoich psów w naszych mediach społecznościowych
  • Specjalna linia produktów w dużych opakowaniach w atrakcyjnych cenach

Dołącz do nas!

Zapraszamy do kontaktu!

t: +48 519 119 883
e: sportclub@skladkarmy.pl