Historia

Nasza Historia

0 0

Nasza historia – jak to się wszystko zaczęło?

Wszystko zaczęło się od naszego psa Ollego – wyżła węgierskiego, stąd nasza historia. Razem z żoną bardzo dbamy o to co jedzą nasze dzieci, co jemy sami, jak również co jedzą nasze psy, bo mamy teraz już dwa. Jedzenie ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, kondycję oraz to, jak się będziemy czuli na starość. Tak samo jest w przypadku psów. A wracając do tego, jak to się zaczęło, Olli miał problemy skórne. Nasza koleżanka weterynarz zasugerowała, że może to być alergia i powinniśmy zmienić karmę. Poleciła nam właśnie Fish4Dogs, jako karmę dla alergików, ze względu na jej unikalny skład. Karmy Fish4Dogs są oparte wyłącznie o mięso ryb, które bardzo rzadko wywołuje alergie. Jest lekkostrawne i wysoko strawne oraz zawiera kwasy Omega, które mają zbawienny wpływ na cały organizm psa. Kupiliśmy i Ollemu posłużyła. Problemy skórne zniknęły, do tego ma wspaniałą, lśniącą sierść, która przestała wypadać tak uporczywie. W ten sposób powstał pomysł, by się zająć dystrybucją tak fajnych produktów i tak wystartowaliśmy w 2013 roku.

Skąd się wzięła nazwa Skład Karmy?

Dobierając nowe produkty bardzo uważnie czytamy ich składy. Bardzo dokładnie analizujemy z czego karma jest zrobiona. Z jakich części zwierzęcia pochodzi mięso i w jaki sposób jest przetworzone. Czy jest ona odpowiednio zbilansowana. Czy zawiera zboża lub inne składniki alergizujące. Czy zawiera sztuczne dodatki. Nasze karmy są ze świeżego mięsa, które ma najwyższą przyswajalność i wartość biologiczną. Nasze produkty są hypoalergiczne, w 100% naturalne, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Stale staramy się edukować Klientów, by zwracali uwagę na to co kupują i czym karmią swoich podopiecznych. Nie jest tak istotne, to co jest na froncie opakowania, napisane wielkimi literami. To przeważnie czysty marketing. Ważne jest to, czego producent użył do wyprodukowania karmy bądź przysmaków i co zawarł w informacji o składzie produktu. Tam właśnie kryje się cała prawda o nim. Stąd też się wzięła nasza nazwa – Skład Karmy.

0 0
0 0

Tylko zdrowe składniki

Oferujemy produkty wyłącznie z najwyższej jakości składników, z zastosowaniem najwyższych standardów produkcji. Mięso jest zawsze na pierwszym miejscu w składzie, a to oznacza, że jest go najwięcej w produkcie. Jest to mięso wysokiej jakości, świeże, często klasy human grade, czyli takiej samej jak dla ludzi. Wszystkie nasze produkty są hypoalergiczne, wykonane tylko z naturalnych składników, bez konserwantów, sztucznych barwników, aromatów, wypełniaczy i ulepszaczy. Stawiamy na najwyższą jakość. 

Nasze psy i koty inspirują nas i motywują! 

Jesteśmy miłośnikami i posiadaczami psów i kotów. Jest to wpisane w naszą pracę. Od nich czerpiemy inspirację i motywację do wyszukiwania i oferowania takich produktów, które będą dla nich zdrowe i smaczne. W pracę wkładamy mnóstwo pasji i autentyczności. 

0 0
0 0

Nasza filozofia

Nasza filozofia jest prosta. Produkty, które sprzedajemy muszą wpływać na poprawę jakości życia psów i kotów. Skład naszych produktów jest w pełni transparentny. Nie ma w nim żadnych ukrytych składników, które są niezdrowe dla zwierzaków. W naszych karmach nie zajdziecie produktów pochodzenia zwierzęcego – czy zastanawialiście się kiedyś co to w ogóle jest? Nie znajdziecie także zbóż i glutenu, które są częstą przyczyną alergii i problemów żołądkowo-jelitowowych. Nasze produkty są naprawdę wyśmienitej jakości. Mocno w nie wierzymy. Dużo łatwiej i przyjemniej jest je sprzedawać, niż udowadniać, że słabe karmy są super. Nasz skład sam się broni!

Nasz zespół

Jesteśmy firmą rodzinną. Naszą podstawową dewizą jest to, że praca musi nieść radość i spełnienie, a do tego zawsze staramy się, by w firmie było miło i przyjemnie. Zatrudniając nowych pracowników, zawsze zwracamy uwagę na to „pozytywne zakręcenie” i to czy „nadajemy na tych samych falach”. Nasi członkowie zespołu muszą też kochać zwierzęta. To wszystko jest fundamentem dobrej współpracy. W rezultacie mamy bardzo zgrany i przyjazny zespół. Wpływa to na relacje wewnątrz firmy, jak i na relacje z naszymi Klientami. Sami kreujemy kulturę organizacyjną oraz tworzymy zbiór wartości, które wspólnie wyznajemy.

0 0

Nasze zwierzaki to nasi przyjaciele!

Piros

Skład Karmy Piros
Skład Karmy Olli

Olli

Zoja

Skład Karmy Zoja

Zaślepka

Skład Karmy Zaślepka
Skład Karmy Cwaniak

Cwaniak

Peper

Skład Karmy Peper

Rico

Skład Karmy - Rico
Skład Karmy Pati

Pati

Miszka

Skład Karmy Miszka

Harley

Skład Karmy Harley