Nagrody

Nagrody te efekt tego, że Klienci doceniają jakość naszych produktów. Bardzo nas to cieszy. Praca, którą wkładamy w edukowanie konsumentów, by zwracali uwagę na to co kupują i czym karmią swoich podopiecznych opłaca się. Zawsze powtarzamy, czytajcie dokładnie składy, a nie marketingowe hasła na froncie opakowania. Ważne jest to, czego producent użył do wyprodukowania karmy lub przysmaków. My stawiamy na najwyższą jakość. Sami mamy psy i mocno zawracamy uwagę na to co jedzą. Klienci wiedzą, że jak kupują nasze produkty, mogą mieć pewność, że są one zdrowe, hypoalergiczne, wykonane tylko z naturalnych składników, bez konserwantów, sztucznych barwników, aromatów, wypełniaczy czy ulepszaczy. Nie natkną się na produkty ze słabym składem.

Wszystkie nagrody, jakie zdobywamy są dla nas ważne. Najważniejsze jest to, że są one przyznawane przez Klientów. Tych, którzy konsumują nasze produkty, więc potrafią najlepiej wypowiedzieć się, czy są one dobre, czy nie. Czy pozytywnie wpływają na zdrowie i kondycję zwierzaków, czy nie.

Nasze marki zdobyły wiele nagród: dla najlepszej karmy suchej i mokrej, dla najlepszych przysmaków dentystycznych, dla najlepszych przysmaków dla zwierząt, dla najlepszego suplementu diety.

Otrzymaliśmy również tytuły Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Nasze produkty zdobyły także najwyższą ocenę konsumentów – 5 gwiazdek – na niezależnej stronie www.allaboutdogfood.co.uk, gdzie można sprawdzić jakie walory żywieniowe niosą ze sobą składniki zawarte w karmach, jak oceniać wartość karmy, oraz jak dobre są poszczególne marki karm.

Czytajcie dokładnie składy, a nie marketingowe hasła na froncie opakowania.

Nagrody

Karma dla psów Fish4Dogs Superior Adult Complete –  najlepsza karma sucha Top for Dog

Karma dla psów Fish4Dogs Finest Ocena White Fish Puppy – najlepsza karma specjalistyczna w konkursie magazynu “Twój Pies”

Karma mokra dla psów Fish4Dogs Mackerel Wet Complete Food – wyróżnienie dla najlepszej karmy mokrej Top for Dog

Karma dla psów Eden Kaczka i Żołądki –  najlepsza karma Top for Dog

Karma dla psów Forthglade Kaczka z Warzywami – nagroda za innowacyjny produkt Rynek Zoologiczny

Karma mokra dla psów Forthglade  – nagroda za innowacyjny produkt Rynek Zoologiczny

Karma mokra dla kotów Moonlight Dinner – wyróżnienie dla najlepszej karmy Sfinksy

Skład Karmy otrzymał nagrodę Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma

Karma dla psów Eden - nagroda

Najwyższa ocena konsumentów – 5 gwiazdek – na niezależnej stronie www.allaboutdogfood.co.uk

Dziękujemy, że nam ufacie!